Kontakt

Besök oss
Eriksbergsgatan 46,
114 30 Stockholm
Erica Kanon
Verksamhetschef

08–700 46 02

erica.kanon@noaksark.org

Svenska, English

Aaron Kroon
Styrelseordförande
aaron.kroon@noaksark.org
Ellen Dahl Seffers
Teamledare Testmottagningen Leg. sjuksköterska

08-700 46 27

ellen.dahl.seffers@noaksark.org

Svenska, English

Emma Olsson
Teamledare Stödverksamheten Socionom - Sociolog

08–700 46 01

emma.olsson@noaksark.org

Svenska, English

Kenneth Fjällborg
Stödperson, socionom

08–700 46 03

kenneth.fjallborg@noaksark.org

Svenska, English

Stina Gräntz
Leg. Psykolog, Leg. psykoterapeut

08–700 46 15

stina.grantz@noaksark.org

Svenska, English

Brenda Sonesson
Stödvärd

070–090 10 47

brenda.sonesson@noaksark.org

Svenska, English, Kiswahili

Alejandra Campastro
Stödperson, förstärkt individuellt stöd

072-1410140

alejandra.campastro@noaksark.org

English, Español, Svenska

Sandrine Arzur
Administratör och ekonomiassistent

08–700 46 29

sandrine.arzur@noaksark.org

Svenska, English, Français, Español

Kim Westerlund
Kommunikatör
kim.westerlund@noaksark.org

Svenska, English

Lisa George-Svahn
Projektledare uppsökande verksamhet, leg. sjuksköterska
lisa.george-svahn@noaksark.org

Svenska, English, Español

Lena Rolfhamre
Projektkoordinator uppsökande verksamhet, leg. barnmorska
lena.rolfhamre@noaksark.org

Svenska, English

Ann Cronsell
Jurist - volontär
jurist.stockholm@noaksark.org

Svenska, English

Noaks Ark Stockholm

Registrera dig för vårt nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Säkra svar om hiv

Du kan anonymt vända dig till vår rådgivning och ställa vilka frågor du vill som rör hiv eller andra sexuellt överförbara och blodburna sjukdomar. Samtalet registreras inte på din telefonräkning.

Vi som sitter vid telefonerna har över 30-års erfarenhet av att arbeta med hiv. Vi finns för dig helgfria vardagar mellan via telefon och chat mellan kl. 10:00 och 12:00. Vi har även vår chatt öppen helgfria onsdagar kl. 12:00-13:00. Allmänna frågor om hiv kan också ställas till direkt@noaksark.org.

Stäng

PRENUMERERA PÅ NYHETSBREV


Avbryt