Kontakta oss

Öppettider:
Helgfria vardagar 10:00 – 16:00
Drop-in hivtest helgfria torsdagar 15:00-18:00

Avvikande öppettider under julen: Stängt för besökare vecka 52 (25 December – 1 Januari)

Vägbeskrivning

Besök oss
Jörgen Ankersgatan 12,
211 45 Malmö
Facebook
Noaks Ark Mosaik

Personal

Povi Foly Lawson
Verksamhetschef

0700392636

povi.lawson@noaksark.org

Svenska, Engelska, Franska

Tabitha Small
Samordnare Stödverksamheten
tabitha.small@noaksark.org

Engelska, Svenska

Ibado Elmi
Projektledare & Community Ansvarig

0763409306

ibado.elmi@noaksark.org

Svenska, Engelska, Somaliska, Nederländska

Piotr Bolanos-Bogusz
Kontorsservice

073-947 68 30

piotr.bolanos@noaksark.org

Svenska, Engelska, Polska

Aneta Bryl
aneta.bryl@noaksark.org

Svenska, Engelska, Polska

Styrelse

Per Svensson
Ordförande
Anna Karin Maletka
Vice ordförande
Laurent Lawson
Sekreterare & kassör
lawson.laurent@noaksark.org
Elin Tranberg
Ledamot
Amina Knutsson
Ledamot
Noaks Ark Mosaik

Registrera dig för vårt nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Säkra svar om hiv

Du kan anonymt vända dig till vår rådgivning och ställa vilka frågor du vill som rör hiv eller andra sexuellt överförbara och blodburna sjukdomar. Samtalet registreras inte på din telefonräkning.

Vi som sitter vid telefonerna har över 30-års erfarenhet av att arbeta med hiv. Vi finns för dig helgfria vardagar mellan 10 och 12. Allmänna frågor om hiv kan också ställas till direkt@noaksark.org.

Stäng

PRENUMERERA PÅ NYHETSBREV


Avbryt