Kontakta oss

Verksamhet

070-4299602

Besök oss
Kungsgatan 4,
411 19 Göteborg
Stödtelefon

Helgfria vardagar 10-15

031-44 22 09

Instagram
@noaksarkgvg

Kansli

Jennifer Lindbladh
Verksamhetsansvarig

070-4299602

jennifer.lindbladh@noaksark.org
Juwan Mardoukhi
Marknad & Kommunikation
juwan.mardoukhi@noaksark.org
Roya Eivazi
Utbildningsledare

073-5645439

roya.eivazi@noaksark.org
Ida Eriksson Byröd
Socionom med ansvar för psykosociala frågor

073-5635632

ida.eriksson.byrod@noaksark.org

Styrelse

Evelina Svensson
Ordförande
evelina.svensson@noaksark.org
Sara Cheraghian
Vice Ordförande
sara.cheraghian@noaksark.org
Vinh Phillips
Sekreterare
vinh.phillips@noaksark.org
Veronica Stenberg
Ledamot
veronica.stenberg@noaksark.org
Alice Vernersson
Ledamot
alice.vernersson@noaksark.org
Noaks Ark Göteborg & Västra Götaland

Registrera dig för vårt nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Säkra svar om hiv

Du kan anonymt vända dig till vår rådgivning och ställa vilka frågor du vill som rör hiv eller andra sexuellt överförbara och blodburna sjukdomar. Samtalet registreras inte på din telefonräkning.

Vi som sitter vid telefonerna har över 30-års erfarenhet av att arbeta med hiv. Vi finns för dig helgfria vardagar mellan 10 och 12. Allmänna frågor om hiv kan också ställas till direkt@noaksark.org.

Stäng

PRENUMERERA PÅ NYHETSBREV


Avbryt